1 minute reading time (210 words)

ЧЕРГОВА ЗОЛОТА МЕДАЛЬ ДНЗ «ШОСТКИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО»

ЧЕРГОВА ЗОЛОТА МЕДАЛЬ ДНЗ «ШОСТКИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО»

15-17 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулися Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», у яких взяв участь і Державний навчальний заклад «Шосткинський центр професійно-технічної освіти».


Наш заклад узяв участь у конкурсі з номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників», представивши роботу творчої групи, до складу якої ввійшли заступник директора з навчальної роботи Дуплик Л.Г., методист Конєва Л.А., майстри виробничого навчання Нечуєва Л.В. та Шишова І.І., викладач спецдисциплін Вареник Н.В.
У поданому на виставку проекті було висвітлено питання щодо впровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників за професією «Перукар (перукар-модельєр). Педикюрник. Манікюрник». Також у роботі представлено нові сучасні Стандарти професійної (професійно-технічної) освіти на компетентнісній основі з професій «Педикюрник» та «Манікюрник».
Усі учасники цього проекту ретельно підготувалися, тому за підсумками Дев’ятої Міжнародної виставки з поданої номінації наш заклад визнаний переможцем і нагороджений Золотою медаллю !
Команда нашого закладу в складі директора Т. Ф. Лазарєвої, методиста Л. А. Конєвої та майстра виробничого навчання Т. П. Сєдової на виставці представили роботу учнів, які навчаються за професією «Майстер ресторанного обслуговування, адміністратор», та учнів гуртка «Артстудії», керівником якого є заступник директора з навчально-виховної роботи О. С. Афанасьєва. Композиційну роботу було високо оцінено учасниками та гостями виставки.

УЧАСТЬ ДНЗ «ШОСТКИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» У НАУКОВО-ПРАК...
Золота медаль ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на Дев’ятій Мі...
© 2019 Інститут професійно-технічної освіти НАПН України. Всі права захищені.

Please publish modules in offcanvas position.