1 minute reading time (240 words)

ДНЗ «ШОСТКИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» СВЯТКУВАВ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!

ДНЗ «ШОСТКИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» СВЯТКУВАВ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!

17 травня Державний навчальний заклад «Шосткинський центр ПТО» на майданчику міста вже вдруге відзначав Всесвітній День вишиванки.
У цей день було проведено The Braid Fest (фестиваль коси), під час якого чарівна ведуча - заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Сергіївна Афанасьєва - розповідала про історію виникнення вишиванки, а також про символ дівочої краси - дівочої коси і запрошувала мешканців та гостей міста до нашої експрес-перукарні. Адже під час усього заходу учениці груп 33-П, 37-П і 46-П – майбутні перукарі – створювали зачіски-коси, сучасні, українські, романтичні.


До всіх присутніх звернулася директор нашого закладу Лазарєва Т. Ф., яка наголосила на вагомості вишиванки, що є сполучною ланкою між минулим нашої нації, з її культурою та традиціями, і майбутнім. «День української вишиванки ‒ це ланцюг минулого, сьогодення і майбутнього для кожного свідомого українця. І надзвичайно важливо зараз не розірвати його. Символ нації ‒ вишиванка ‒ завжди була, є, і буде необхідною для міцності української держави!» - сказала Тетяна Федорівна. Вона побажала всім миру, спокою, щастя, любові та єдності!
До привітального слова були запрошені почесні гості нашого заходу, які вітали всіх присутніх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури. Бажали мудрості, натхнення та сили для укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.
Протягом усього свята звучали пісні у виконанні наших учнів та керівника гуртка «Чарівна пісня» Оксани Трофимець, а також було проведено конкурси. Приємно, що шосткинці, ошатно вбрані в яскраві вишиванки, були причетні до нашого заходу, який по традиції завершився дружнім хороводом - флешмобом.

Участь Роменського ВПУ в ярмарку до Дня Європи
УЧАСТЬ ДНЗ «ШОСТКИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» У СВЯТКУВАННІ ...
© 2019 Інститут професійно-технічної освіти НАПН України. Всі права захищені.

Please publish modules in offcanvas position.