1 minute reading time (240 words)

ДНЗ «ШОСТКИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» СВЯТКУВАВ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!

17 травня Державний навчальний заклад «Шосткинський центр ПТО» на майданчику міста вже вдруге відзначав Всесвітній День вишиванки.
У цей день було проведено The Braid Fest (фестиваль коси), під час якого чарівна ведуча - заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Сергіївна Афанасьєва - розповідала про історію виникнення вишиванки, а також про символ дівочої краси - дівочої коси і запрошувала мешканців та гостей міста до нашої експрес-перукарні. Адже під час усього заходу учениці груп 33-П, 37-П і 46-П – майбутні перукарі – створювали зачіски-коси, сучасні, українські, романтичні.

До всіх присутніх звернулася директор нашого закладу Лазарєва Т. Ф., яка наголосила на вагомості вишиванки, що є сполучною ланкою між минулим нашої нації, з її культурою та традиціями, і майбутнім. «День української вишиванки ‒ це ланцюг минулого, сьогодення і майбутнього для кожного свідомого українця. І надзвичайно важливо зараз не розірвати його. Символ нації ‒ вишиванка ‒ завжди була, є, і буде необхідною для міцності української держави!» - сказала Тетяна Федорівна. Вона побажала всім миру, спокою, щастя, любові та єдності!
До привітального слова були запрошені почесні гості нашого заходу, які вітали всіх присутніх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури. Бажали мудрості, натхнення та сили для укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.
Протягом усього свята звучали пісні у виконанні наших учнів та керівника гуртка «Чарівна пісня» Оксани Трофимець, а також було проведено конкурси. Приємно, що шосткинці, ошатно вбрані в яскраві вишиванки, були причетні до нашого заходу, який по традиції завершився дружнім хороводом - флешмобом.

Участь Роменського ВПУ в ярмарку до Дня Європи
УЧАСТЬ ДНЗ «ШОСТКИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» У СВЯТКУВАННІ ...

Please publish modules in offcanvas position.