+38 (044) 252 - 71 - 75 +38 (044) 252 - 74 - 83 .

3 minutes reading time (650 words)

На базі ДПТНЗ "Роменське ВПУ" відбувся конкурс "Учень року-2018"

На базі ДПТНЗ "Роменське ВПУ" відбувся конкурс "Учень року-2018"

З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй творчої підтримки в інтелектуальному, духовному, фізичному й професійному розвитку проводиться конкурс «Учень року » серед закладів професійно-технічної освіти, який 17.05 в стартував у ДПТНЗ «Роменське ВПУ».У рамках цьогорічного конкурсу беруть участь 18 державних професійно-технічних навчальних закладів.

На святі талантів, творчості, молодості і краси були присутні почесні гості, друзі нашого навчального закладу:
- Білоха Валерій Олександрович - голова Роменської районної державної адміністрації;
- Мицик В. М. – секретар міської ради;
- Тетірко І. В. – заступник міського голови;
- Самойленко Н. Ю. – директор НМЦ ПТО в Сумській області;
- Смоленко О. П. - методист НМЦ ПТО;
- Кіхтенко І. В. - методист НМЦ ПТО.

Із вітальним словом звернулася до присутніх Самойленко Наталія Юріївна, яка привітала всіх із святом талантів та побажала перемог. Вона зазначила, що основна мета щорічного конкурсу – це підтримка та розвиток обдарованої молоді, її лідерського, організаторського та інтелектуально-творчого потенціалу. Також вона привітала учнівський та педагогічний колективи із святом вишиванки.
Наших шановних гостей та друзів вітав господар навчального закладу - Павло Іванович Помаран. Приєднався до загальних привітань і голова Роменської районної державної адміністрації Білоха Валерій Олександрович.
Свято розпочалося з урочистого відкриття заходу «Тобі, Україно, європейська державо», під час якого талановита молодь Роменського ВПУ вітала гостей та учасників заходу різножанровою палітрою концертних номерів.
Наступним етапом було вже проведення самого конкурсу, зокрема його першого етапу - самопрезентація учасників конкурсу та конкурс «Світ моїх захоплень». Усі присутні та члени журі змогли переконатися, що до назс завітала талановита, мрійлива, творча, наполеглива, цілеспрямована і дуже сучасна молодь. Всі учні сміливі, сильні, наполегливі, і крізь терни ідуть до перемог, активно займаються спортом, мають хист до малювання, музики, танців, співів, акторської майстерності.
Кожен учасник пррезентував не лише свої інтелектуальні, професійні та творчі здібності, йособисті якості, а й власний навчальний заклад.
Всі конкурсанти підготували яскраві та змістовні мультимедійні та відеопрезентації. Доповіді доповнювалися читанням поезій, вокальними виступами та гумористичними сценками. Конкурсантам було що показати, саме тому, всі присутні оплесками вітали кожен вдалий виступ обдарованих учнів.
18 травня, на другий день конкурсу «Учень року» талановита, обдарована молодь змагалася ще у двох важливих конкурсах: майстер-класі «Я роблю це так» та «Професія - сьогодні, кар`єра - завтра, успіх - завжди» - конкурсі на кращий нарис, листівку, власний вірш. Конкурсанти демонстрували знання та здібності в обраній професії, розкривали себе як творчі особистості, винахідливі, наполегливі, ерудовані, талановиті й цілеспрямовані.

На урочистому закритті заходу «Тобі, Україно, європейська державо» знову до навчального закладу завітало багато гостей, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління. Це і Тетірко І. В. – заступник міського голови, Новіков В. В. – голова ради директорів державних професійно-технічних навчальних закладів, Христій Ю. Г. – голова асоціації працівників професійно-технічної освіти та директори училищ. Із рук заступника міського голови усі члени журі отримали подяки Сумської обласної державної адміністрації.
Новіков В. В. та Христій Ю. Г. вітали учасників конкурсу, лідерів учнівського самоврядування, колег та друзів. Вкотре наголосили на тому, що майбутнє нашої європейської держави в надіних руках активної та енергійної молоді.
І ось настала довгоочікуван мить оголошення результатів. Журі визначило кращих у номінаціях:
«Професіонал року» - Ніколаєв Євген , ДПТНЗ «Роменське ВПУ»;
«Спортсмен року» - Поповченко Анатолій, ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей»;
«Майбутнє професійно-технічної освіти» - Копйова Оксана, ДПТНЗ «Глинський професійний аграрний ліцей»;
«Лідер року» - Шишка Олександр, ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей»;
«Творча особистість» - Остапенко Яна, ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг»;
«Міс артистизм» - Семенцова Христина, ДНЗ «Глухівське вище професійне училище»;
«Креативна особистість року» - Кольков Валентин, ДПТНЗ «Сумський центр ПТО»;
«Художня обдарованість» - Охонько Катерина, ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище»;
«Обдарованість року» - Ратушна Яна, ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну».
Гран-прі конкурсу отримала Черепаня Вікторія, Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту. А переможцем став Волков Роман, учень ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу».
Завершився конкурс традицією відпускання повітряних кульок із найзаповітнішими мріями, бажаннями та символічними білосніжними голубами – символами миру і фотографуванням на згадку.

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відкрито Центр розвитку пр...
Участь Роменського ВПУ в ярмарку до Дня Європи