1 minute reading time (182 words)

Учні Роменського ВПУ серед кращих знавців української мови

На базі Роменського ВПУ завершився ІІ етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Визначено 20 переможців мовних змагань.
14 грудня 2018 року підбито підсумки ІІ етапу Міжнародних конкурсів знавців рідної мови. За перемогу змагалися 41 учень із 27 закладів професійно-технічної освіти області.
За рішенням журі переможцями мовних конкурсів серед учнів закладів професійної (професійно -технічної) освіти області визначено:
ІІ етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів І-ІІІ курсів закладів професійної (професійно-технічної) освіти:
І місце – Анастасія Коновал, ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» (викладач Світлана Яцменко),
ІІ місце –Олена Дуля-Борзинець, ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» (викладач Надія Полежай).
ІІ етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів І-ІІІ курсів закладів професійної (професійно-технічної) освіти:
І місце – Анастасія Коновал, ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» (викладач Алла Скляр),

Вітаємо переможців конкурсів — справжніх митців українського слова! Бажаємо перемог у наступних етапах конкурсів!
Звітуємо про результати експерименту всеукраїнсько...
Співпраця з науковцями

Please publish modules in offcanvas position.