1 minute reading time (177 words)

Починаємо профорієнтацію з молодших школярів

_IGP5377

Для підвищення престижу робітничих професій, згідно плану роботи Центру професійної кар'єри Колківського вищого професійного училища проводяться профорієнтаційні заходи не тільки з випускниками шкіл, а й з учнями початкових класів. 

Нещодавно учні третього курсу, які навчаються за професією кухар-кондитер, провели майстер-клас для третьокласників опорного закладу навчально-виховного комплексу «Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей». Яскравий спецодяг, пошитий для маленьких гостей училища, додав особливого настрою і натхнення. Школярі ознайомились з навчально-матеріальною базою училища. 

З презентацій, кросвордів, різних ігрових елементів вони дізнались про велич кулінарного мистецтва і його роль у житті кожної людини і суспільства, а також актуальність і конкурентоспроможність на сучасному ринку праці. 

​Під час майстер-класу школярі навчалися формувати вироби з пісочного тіста та випікати їх, а дегустуючи смаколики, емоційно захоплювались професією кондитер, дякували за цікавий та пізнавальний захід, а головне – висловлювали своє бажання в майбутньому навчатись саме в Колківському ВПУ і здобувати смачну професію. 

Отже, сподіваємось, що посіяне зерно поваги до робітничих професій проросте у душах школярів і вони повернуться у наш заклад, щоб здобути омріяну професію та здолати першу сходинку професійної кар'єри саме у Колківському ВПУ.


Овчаренку Руслану, учню Роменського ВПУ, вручено с...
Експеримент всеукраїнського рівня на базі Колківсь...
© 2019 Інститут професійно-технічної освіти НАПН України. Всі права захищені.

Please publish modules in offcanvas position.