1 minute reading time (120 words)

Участь директора Роменського ВПУ в II Міжнародній науково-практичній конференції "Професійна освіта в умовах сталого розвитку суспільства"

Участь директора Роменського ВПУ в II Міжнародній науково-практичній конференції "Професійна освіта в умовах сталого розвитку суспільства"
8 листопада 2018 року директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помаран П. І разом із науковцями , освітянами, рободавцями, представниками Верховної ради України, Міністерства освіти і науки України, взяв участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Професійна освіта в умовах сталого розвитку суспільства». Захід проводив Інститут професійно-технічної освіти НАПН України спільно з департаментом професійної освіти МОН України. У ході роботи було обговорено велике коло діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти та висловлено ряд ідей щодо її покращення.
Під час конференції Павло Іванович разом із іншими учасниками заслухав доповіді, виступи та брав участь в обговоренні нагальних проблем експертами панельних дискусій, організованих за кількома тематичними напрямами, які рекомендували ефективні механізми забезпечення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників та підкреслювали на необхідності професійного розвитку педагога постіндустріального суспільства.
Співпраця з науковцями
ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ РОМЕНСЬКОГО ВПУ У МІЖНАРОДНОМУ К...
© 2019 Інститут професійно-технічної освіти НАПН України. Всі права захищені.

Меню