1 minute reading time (280 words)

Звітуємо про результати експерименту всеукраїнського рівня

Звітуємо про результати експерименту всеукраїнського рівня
7 лютого 2019 року у залі Президії НАПН України відбулося засідання науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України «Інноваційна освітня діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти на всеукраїнському рівні».

У його роботі взяли участь Василь Кремень, президент НАПН України; Нелля Ничкало, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України; Катерина Мірошніченко, заступник директора департаменту професійної освіти, начальник відділу змісту освіти і організації навчального процесу МОН України; Віктор Паржницький, начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, кандидат педагогічних наук; Валентина Радкевич, директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України.

Перед учасниками засідання із звітом про завершення експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі» (науковий керівник Валентина Радкевич) виступив Павло Помаран, директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», заслужений працівник народної освіти України. До уваги членів комісії та присутніх освітян було запропоновано методичний посібник «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі», розроблений членами творчої групи у ході дослідно-експериментальної роботи, який викликав інтерес науковців та практиків.

Президент НАПН України Василь Кремень за творчі здобутки у підготовці виробничого персоналу, активну участь у дослідно-експериментальній роботі, впровадження результатів наукових досліджень у освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти нагородив Помарана П. І. Почесною Грамотою НАПН України.

Павло Помаран та Наталія Самойленко, директор НМЦ ПТО у Сумській області презентували нову актуальну тему для дослідно-експериментальної роботи - «Розвиток публічно-приватного партнерства у сфері професійної освіти з використанням технологій стратегічного менеджменту», ініціаторами дослідження якої є ДПТНЗ "Роменське ВПУ", НМЦ ПТО у Сумській області та ДПТНЗ "Сумський центр професійно-технічної освіти".
Учень Роменського ВПУ Матвієнко Олексій отримав ст...
Звітуємо про результати експерименту всеукраїнсько...
© 2019 Інститут професійно-технічної освіти НАПН України. Всі права захищені.

Меню