П'ятниця, 08 лютого 2019 19:44

• розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
  • Друк
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У видавництві Waxman опубліковано антологію «Удосконалення практико орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання», яка стала результатом виконання проекту програми Еразмус+.

В антології опубліковано також статтю, підготовлену командою Інституту професійно-технічної освіти НАПН України (В.О.Радкевич, Г.М.Романовою, О.В.Бородієнко) на тему: «Vocational Education and Training and the Vocational Teacher Education System in Ukraine. A Path Towards Economic Development and Social Cohesion» («Професійна освіта і навчання та система підготовки педагогів професійного навчання в Україні»).

Ознайомитися з антологією можна за посиланням: https://www.waxmann.com/?eID=texte&pdf=3960.pdf&typ=inhalt

Прочитано 159 разів Останнє редагування Середа, 13 лютого 2019 19:43