Понеділок, 18 лютого 2019 11:26

Науково-методичний семінар у Вінниці

• розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
  • Друк
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

12-13 лютого 2019 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського Гуменнй О.Д - PhD, старший науковий співробітник лабораторії електронних навчальних ресурсів провів науково-методичний семінар «Методика проектування smart-комплексу навчальної дисципліни». У роботі семінару взяли активну участь викладачі та студенти університету. О. Гуменний детально ознайомив слухачів із концепцією проектування smart-комплексу та методикою. Під час практичних занять викладачі та студенти мали змогу освоїти технологію проектування smart-комплексу на платформі Eliademy. Після закінчення науково-методичного семінару був проведений Круглий стіл за участю професорсько-викладацького складу університету та О.Д. Гуменного щодо порядку виконання технічного завдання спільної науково-дослідної лабораторії з проблем розроблення електронних освітніх ресурсів і впровадження ЕОР в процес підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.

list radkevych

Прочитано 69 разів Останнє редагування Понеділок, 18 лютого 2019 11:33