Вівторок, 19 лютого 2019 10:01

Підписання угод про співпрацю

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

14 лютого 2019 року співробітники лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України: Андрій Анатолійович Каленський та Петро Григорович Лузан, відвідали Науково-методичний центр «Агроосвіта» з метою планування майбутньої співпраці.

Під час зустрічі ознайомилися з методичними розробками НМЦ «Агроосіта» та презентували власні: колективну монографію, присвячену дослідженню стану та тенденцій розвитку стандартизації професійної освіти в Україні «Стандартизація професійної освіти: теорія і практика» (2018) та методичні рекомендації, в яких висвітлено питання об’єктивного вимірювання результатів навчальної діяльності студентів на основі використання технологій тестового контролю.

14 лютого 2019 року Каленський Андрій Анатолійович – доктор педагогічних наук, завідувач лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах та Лузан Петро Григорович - доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Інституту професійно-технічної освіти НАПН України завітали до ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» для підписання договору про співробітництво між Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України та ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж».

Директор коледжу Альохін Володимир Ілліч ознайомив зі змінами та новаціями, які запровадженні в коледжі. Співробітники Інституту разом з керівництвом НМЦ «Агроосвіта» Іщенко Тетяною Дем'янівною – в.о. директора ДУ "НМЦ "Агроосвіта" та Дудник Тетяною Павлівною - заступником директора з методичної роботи відвідали оновлену бібліотеку коледжу, де схвально оцінили зміни.

Каленський А.А. подарував бібліотеці коледжу декілька примірників нових видань Інституту: «Методи і форми організації навчання фахівців аграрної галузі», «Технологія тестового контролю успішності навчання майбутніх молодших спеціалістів».

Тож сподіваємося на плідну співпрацю між Інститутом професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України та ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж».

Прочитано 117 разів Останнє редагування Вівторок, 19 лютого 2019 10:16