Понеділок, 04 березня 2019 12:03

Засідання Комітету Верховної Ради України з питать науки і освіти

• розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
  • Друк
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

27 лютого 2019 року відбулося розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Головував: Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Співаковський О.В.  На засіданні були присутні народні депутати України – члени Комітету: О.О. Скрипник, І.Г. Кириленко, В.М. Литвин, Т.Д. Кремінь, І.М. Констанкевич, народний депутат України О.О. Марченко, народний депутат України В.М. Кривенко народний депутат України В.В. Мельниченко.

У засіданні Комітету взяли також участь Міністр освіти і науки України Л.М. Гриневич, Перший заступник Міністра освіти і науки України П.К. Хобзей, генеральний директор Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України О.І. Шаров.

Національну академію педагогічних наук (НАПН) України представляли: перший віце-президент НАПН України В.І. Луговий, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих, дійсний член (академік) НАПН України Н.Г. Ничкало, директор Інституту професійно-технічної освіти (ІПТО) НАПН України дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України В.О. Радкевич, завідувач лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців в коледжах і технікумах ІПТО НАПН України А.А. Каленський та головний науковий співробітник цієї лабораторії, професор П.Г. Лузан.

В обговоренні взяла участь директор ІПТО НАПН України дійсний член (академік) НАПН України В.О. Радкевич, яка підтримала ключові позиції узгодженого законопроекту та положень, які увійшли у доопрацьовану редакцію законопроекту про фахову передвищу освіту № 8321 (доопрацьований).

Комітет одноголосно ухвалив рішення внести на розгляд Верховної Ради України № 8321 (доопрацьований) та рекомендувати Верховній Раді України прийняти його за основу.

Прочитано 104 разів Останнє редагування Понеділок, 04 березня 2019 14:08