Понеділок, 11 березня 2019 15:20

Науково-практичний семінар «Прикладні аспекти розвитку професійної компетентності майстрів професійного навчання»

• розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
  • Друк
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У рамках співпраці Інституту професійно-технічної освіти НАПН України та Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету 5-6 березня 2019 року відбувся науково-практичний семінар «Прикладні аспекти розвитку професійної компетентності майстрів виробничого навчання». Із вітальним словом до учасників заходу звернувся директор коледжу – Андрій Романович Козак, акцентуючи увагу на пріоритетах співпраці сучасних закладів професійної освіти із науковими установами, закладами вищої освіти та роботодавцями.

Директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України Радкевич Валентина Олександрівна презентувала на семінарі результати науково-методичного супроводу модернізації професійної та фахової передвищої освіти, наголошуючи на важливих аспектах інтеграції усіх рівнів освіти для забезпечення навчання упродовж життя та реалізації індивідуальних освітніх траєкторій суб’єктів навчання. Про безперервний професійний розвиток сучасних педагогів професійного навчання та їхню активну участь у сучасних реформах національної системи освіти доповіла С. Г. Кравець, старший науковий співробітник лабораторії дистанційного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, кандидат педагогічних наук. Особливості застосування ІТ та SMART – комплексів в освітньому процесі професійної підготовки кваліфікованих робітників та VR технології у професійній   діяльності педагогів закладів фахової передвищої освіти розкрили перед учасниками семінару А. Г. Кононенко, завідувач відділу науково-організаційного супроводу Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, кандидат педагогічних наук та О. П. Радкевич старший науковий співробітник відділу науково-організаційного супроводу Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, кандидат юридичних наук.

Практична частина заходу була присвячена презентації участі команди коледжу у Міжнародному фестивалі ресторанних технологій «BestCookFest-Podillia» (А. Р. Козак, директор коледжу, Г. Я. Кохан– заступник директора з НВР), демонстрації елементів сучасного уроку виробничого навчання (майстри виробничого навчання, викладачі іноземної мови), проведенню майстер-класу із приготування десертів (майстри виробничого навчання, учні).До участі у науково-практичному семінарі були запрошені соціальні партнери – роботодавці готельно-ресторанної галузі: О. М. Макійчук – власник ресторанного закладу «Високий перевал», Р. В. Лесів – адміністратор ресторанного закладу, М. П. Бучко – директор готельного комплексу «Горгани» (с. Яблуниця, Івано-Франківська обл.). Результати науково-практичного семінару окреслили перспективи співпраці між коледжем та Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України у напрямі удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців у сфері індустрії гостинності на основі системного використання інноваційних педагогічних технологій, методик та засобів навчання.

Прочитано 150 разів Останнє редагування Понеділок, 11 березня 2019 16:51