Понеділок, 15 квітня 2019 09:30

Семінар-нарада Інституту професійно-технічної освіти

• розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
  • Друк
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 01 травня 2017 р. №373 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження професійних стандартів» та наказу Міністерства соціальної політики України від 22.01.2018 р. № 74 «Про затвердження методики розроблення професійних стандартів» в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України розпочала роботу творча група з розроблення проектів професійних стандартів з професій: 2351.2 Методист закладу професійної (професійно-технічної) освіти, 3340 Педагог професійного навчання, 3340 Майстер виробничого навчання.

4 квітня 2019 року в Інституті проведено семінар-нараду із застосування методики розроблення професійних стандартів для членів творчої групи, до складу якої увійшли фахівці МОН України, науковці Інституту, керівники і методисти навчально (науково)-методичних центрів ПТО України, науково-педагогічні і педагогічні працівники закладів вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, представники Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти, профспілок, роботодавці.

Відкриваючи роботу семінару, директор Інституту, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України В.О. Радкевич наголосила на актуальності стандартизації підготовки педагогів для модернізації професійної освіти, окреслила цілі і завдання створеної групи.

Державний експерт директорату розвитку ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України Н.Г. Василенко охарактеризувала порядок та методику розроблення професійних стандартів.

У ході обговорення сплановано подальшу діяльність групи, визначено основні етапи роботи, здійснено розподіл функцій.

Прочитано 42 разів Останнє редагування Понеділок, 15 квітня 2019 09:34