Четвер, 18 квітня 2019 14:10

Відкриття першого у Запорізькій осласті Центру консультування професійного розвитку та підприємницького успіху

• розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
  • Друк
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

16 квітня у Державному навчальному закладі «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» відбулось урочисте відкриття першого у Запорізькій області Центру консультування професійного розвитку та підприємницького успіху. Учнів та керівництво навчального закладу з важливою для нашого міста і його мешканців подією привітав заступник міського голови Сергій Прийма.

Представники міської влади, міськрайонного центру зайнятості та дружнього колективу ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» зібралися разом біля головного входу у навчальний заклад. Урочисту церемонію відкриття розпочав директор ДНЗ «МБЦ ПТО» Вячеслав Єременко.

Зі словами привітань від імені Мелітопольського міського голови Сергія Мінько до учнівської молоді та педагогічного колективу звернувся заступник міського голови Сергій Прийма.

- Відкриття Центру консультування професійного розвитку та підприємницького успіху - це дійсно знакова подія для нашого міста. Впевнений, діяльність центру стане ще однією можливістю для всіх мелітопольців знайти себе в житті, адже Мелітополь — це місто можливостей, - зазначив Сергій Миколайович.

Окрім цього, Сергій Прийма наголосив, що міська влада завжди підтримує подібні ініціативи, адже сприяння кар`єрному зростанню мелітопольців — це першочергове завдання влади.

Привітав присутніх і директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Олександр Паржницький. Він побажав учням наснаги та успіхів в обраній професії.

Директор Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Олександр Темних, у свою чергу, акцентував увагу молоді на тому, що серед випускників ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» досить малий відсоток тих, хто на сьогодні поповнює список безробітних. А це говорить про високу кваліфікацію та великий попит отриманих професій.

Ініціаторами відкриття Центру виступили заступник директора з виховної роботи Джерелейко Людмила та методист закладу Дорохова Леся.

Після урочистої частини та привітань директор ДНЗ «МБЦ ПТО» Вячеслав Єременко та запрошені гості перерізали червону стрічку до аудиторії Центру консультування професійного розвитку та підприємницького успіху. Логічним продовженням урочистостей став «круглий стіл» на тему “Формування якісного трудового потенціалу в Україні”, під час якого учасники обговорили важливі питання щодо кар`єрного зростання та розвитку підприємництва у Мелітополі.

Прочитано 146 разів