Фрідріх Енгельс

Всі люди в рівній мірі мають право на освіту і повинні користуватися плодами науки.

Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України пропонує опанувати інноваційну магістерську програму «Педагогіка вищої школи» за заочною формою навчання.

Термін навчання: 1,5 роки.

Засвоєння освітньо-професійної програми забезпечить набуття комплексу загальних та фахових компетентностей, достатніх для конструктивного вирішення проблемних питань інноваційного розвитку закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Завершення навчання за цією програмою уможливлює працевлаштування на посадах викладачів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, методистів, педагогів-організаторів, інших професіоналів у галузі навчання, наукових співробітників.

Опановуючи інноваційну магістерську програму, Ви навчитесь:

• ефективно застосовувати набуті знання й досвід для розв’язання ситуаційних завдань та проводити дослідження у відповідній предметній галузі
  • оптимально опрацьовувати та аналізувати інформацію з різних джерел й генерувати нові ідеї
  • створювати освітнє середовище, що забезпечує високий рівень якості освіти
  • продукувати систему управління пізнавальною діяльністю, що забезпечує досягнення програмних результатів навчання;
  • швидко адаптуватися й активно діяти в нестандартних ситуаціях
  • розробляти та керувати проектами, організовувати управління і самоуправління освітнім процесом
  • проектувати і реалізовувати зміст освіти, індивідуальні освітні траєкторії за рівнями Національної рамки кваліфікацій
  • будувати ефективну комунікативну взаємодію із суб’єктами освітнього процесу
  • застосовувати інноваційні педагогічні технології з урахуванням особливостей підготовки фахівців за різними спеціальностями та ін.
  • застосовувати діагностичний інструментарій оцінювання академічних досягнень здобувачів освіти
  • реалізувати здоров’язбережувальний підхід в організації освітнього процесу
  • рефлексії в процесі розв’язання професійних завдань
  • самоосвіти і професійного самовдосконалення
  • розроблення просвітницьких програм популяризації освіти, науки та культури та ін.
  • Філософія освіти
  • Теорія і методика професійного навчання
  • Педагогічна та професійна психологія
  • Тренінгова діяльність в освіті
  • Коучингові технології в освіті
  • Правові основи діяльності вищої школи та інтелектуальна власність
  • Моніторинг якості освіти
  • Інноваційні освітні технології
  • Педагогіка вищої школи
  • Інформаційно-комунікаційні технології в освіті
  • Моделювання освітньої та професійної підготовки фахівця / Комунікативні практики у професійній освіті
  • Менеджмент освіти і навчання
  • Педагогічна деонтологія  / Сучасна університетська освіта
  • Педагогічні основи дистанційного навчання / Педагогічна діагностика якості освіти у ВНЗ

Студенти, які проходять навчання у магістратурі ІПТО НАПН України, мають можливість отримати подвійний диплом (включаючи диплом магістра європейського зразка за спеціальністю "Коуч, бізнес-тренер"). Проект "Подвійний диплом" здійснюється у рамках співробітництва між ІПТО НАПН України та університетом "Вища Школа Лінгвістична (Ченстохова, Республіка Польща)."

У процесі навчання розвинете здатності:

А також набудете фундаментальних знань та практичних навичок із таких дисциплін:

Долучайтесь до інноваційної магістерської програми «Педагогіка вищої школи»

Дізнатися більше про інноваційну магістерську програму можна на сайті Інституту:  https://ivet.edu.ua

Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України  чекає на Вас!

Адреса Інституту: провул. Віто-Літовський, 98-а, м. Київ, 03045, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України.

Довідки за телефоном: +380 (44) 252-71-75.