Другий семінар в Університеті Валенсії (Іспанія, 2-3 березня 2017 р.)

У березні 2017 року в університеті Валенсії (Іспанія) відбулася друга зустріч проектної команди в рамках реалізації проекту програми ЄС Еразмус+ "Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання" (ITE-VET).

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України представляли:Радкевич В.О., директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України;Романова Г.М., заступник директора з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор; Бородієнко О.В., завідувач лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання, кандидат географічних наук, доцент.

Протягом зустрічі команда проекту ознайомилась зі специфікою системи професійної освіти і навчання Іспанії, специфікою підготовки педагогів професійного навчання, відвідала професійно-технічні навчальні заклади – CIFP Misericordia та CNRFP Paterna, обговорила перебіг проекту та завдання, які необхідно виконати в рамках наступного етапу проекту.

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України представив аналітичні матеріали із сучасного стану розвитку сфери професійної освіти і навчання в Україні, специфіки підготовки педагогів професійного навчання в ВНЗ, порівняльний аналіз навчальних планів та модель підготовки педагогів професійного навчання.

Foto Button Clear

The  second meeting of the project team working on  the project of the EU Erasmus + " Improving teacher education for applied learning in the field of vocational education " (ITE-VET) took place from 1st  to 4th  March 2017 in Valencia, Spain.

Institute of  Vocational Education and Training of  the NAES of Ukraine was represented by:  Radkevich V.,  the director of the Institute,  Romanova G., Deputy Director for Science,  Borodiyenko O., Head of Laboratory of Foreign VET Systems.

During the meeting, the project team learnt the specifics of vocational education and training in Spain, the specifics of training of future VET teachers, visited vocational schools - CIFP Misericordia and CNRFP Paterna, discussed the progress of the project and the tasks to be performed during the next phase of the project.

Representatives of the Institute of  Vocational Education and Training of the NAES of  Ukraine presented analyzes of the current state of vocational education and training in Ukraine, specifics of  training of future VET teachers in HEIs, comparative analysis of curricula and model of development of professional competency of future VET teachers.