Стартовий семінар в Університеті Констанц (Німеччина, 20-23 листопада 2016 р.).

WS 1 Konstanz group1 V2

У листопаді 2016 року в університеті Констанца відбувся стартовий семінар проекту програми ЄС Еразмус+ у сфері вищої освіти "Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання".

На семінарі були присутні представники усіх восьми закладів-партнерів. Інститут професійно-технічної освіти НАПН України представляли:

Радкевич В.О., директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України; Романова Г.М., заступник директора з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор; Бородієнко О.В., завідувач лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання, кандидат географічних наук, доцент.

Основною метою семінару було обговорення основ успішної реалізації запланованих заходів проекту.

Були здійснені доповіді про систему професійної підготовки викладачів у Германії та Україні, здійснені відвідування німецької професійної школи «Wessenberg-Schule» и Палати промисловості і торгівлі Hochrhein-Bodensee, проведені координаційні наради.

Також були проаналізовані потенціали удосконалення навчальних планів українських вищих навчальних закладів-партнерів, намічені перші ескізи створення нових чи перегляду існуючих навчальних програм професійної підготовки викладачів в українських університетах.

Foto Button Clear