Зустріч членів комісії НАПН України з науковими співробітниками Інституту професійно-технічної освіти.

2 квітня 2018 року в Інституті професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України відбулася зустріч членів комісії НАПН України у складі: Ничкало Н. Г., академіка-секретаря Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктора педагогічних наук, професора, академіка; Засенка В. В., директора Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, доктора педагогічних наук, професора, академіка; Щербак О. І., директора професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка, доктора педагогічних наук, члена-кореспондента НАПН України; Ярошенко О. Г., завідувач відділу інтеграції вищої освіти і науки Інституту вищої освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України з науковими співробітниками Інституту професійно-технічної освіти.

Члени комісії ознайомилися з результатами науково-дослідної роботи Інституту за 5 років (2013-2017рр.), оглянули матеріально-технічну базу, а також поспілкувалися з працівниками шести лабораторій Інституту. Директор Інституту доповіла про досягнуті за звітний період результати й окреслила перспективи подальших наукових пошуків.

Foto Button Clear