Загальні збори колективу наукових працівників Інституту професійно-технічної освіти НАПН України

16 квітня 2018 р. відбулися загальні збори колективу наукових працівників Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. Директор Інституту, доктор педагогічних наук професор, дійсний член (академік) НАПН України В.О. Радкевич виступила зі звітом про діяльність за період своїх повноважень на посаді керівника (2013-2018 рр.). В обговоренні виступили: головний науковий співробітник лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах, доктор педагогічних наук, професор П.Г. Лузан, провідний науковий співробітник лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання, доктор педагогічних наук, професор Л.П. Пуховська, головний науковий співробітник лабораторії професійної кар’єри, доктор педагогічних наук, професор В.Ф. Орлов, завідувач лабораторії електронних навчальних ресурсів, доктор педагогічних наук, професор М.А. Пригодій, заступник директора з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Г.М.  Романова. Зокрема, науковці зазначили, що за завітний період зроблено суттєві кроки щодо інформатизації діяльності Інституту, здійснення експериментальної роботи, впровадження результатів НДР, співпраці Інституту з міжнародними організаціями, органами державного управління різних рівнів, закладами професійної, фахової передвищої та вищої освіти. Учасники зборів одноголосно проголосували за схвалення звіту та позитивну оцінку діяльності керівника за період своїх повноважень. Колектив наукових працівників Інституту професійно-технічної освіти НАПН України одностайно висунув кандидатуру В.О. Радкевич на посаду директора Інституту.