+38 (044) 252 - 71 - 75 +38 (044) 252 - 74 - 83 .

Всеукраїнський on-line семінар «Кар'єрне консультування учнів закладів професійної освіти»

17 травня 2018 року у рамках Всеукраїнського фестивалю науки в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України відбувся всеукраїнський on-line семінар «Кар’єрне консультування учнів закладів професійної освіти».

Організатори семінару: Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України (лабораторія професійної кар’єри), Колківське вище професійне училище (Волинська область, Маневицький район, смт. Колки). Семінар відбувся у веб-форматі на дистанційній платформі Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

У роботі семінару взяли участь педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) та загальної середньої освіти Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Одеської, Сумської, Хмельницької, Чернігівської областей та м. Києва, методисти науково-методичних центрів професійно технічної освіти у Волинській, Дніпропетровській та Рівненської областях, працівники державних центрів зайнятості Волинської та Дніпропетровської областей, наукові співробітники, аспіранти і докторанти наукових установ НАПН України.

Учасники семінару активно залучилися до обговорення актуальних проблем теорії і практики кар’єрного консультування учнівської молоді за такими напрямами: стан та перспективи розвитку професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді; наукове, організаційно-педагогічне, інформаційне та нормативно-правове забезпечення професійної орієнтації і кар’єрного консультування учнівської молоді; консультування з професійної кар’єри учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти; вітчизняний і зарубіжний досвід створення та функціонування Центрів консультування з професійної кар’єри; співпраця органів державної влади та місцевого самоврядування, роботодавців, закладів освіти й соціальних інститутів у кар’єрному консультуванні та професійній орієнтації учнівської молоді.

За результатами обговорення актуалізовано соціально-економічну і психолого-педагогічну значущість консультування з професійної кар’єри у закладах освіти, узагальнено досвід науково-методичного й інформаційного забезпечення професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнів закладів професійної (професійно-технічної) та загальної середньої освіти, окреслено перспективи і напрями розвитку кар’єрного консультування в Україні, узагальнено досвід створення і функціонування центрів консультування з професійної кар’єри у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

#професійна кар’єра, #консультування з професійної кар’єри, #центр консультування з професійної кар’єри

IMG 20180517 143015

IMG 20180517 151814

IMG 20180517 151913

IMG 20180517 145222