+38 (044) 252 - 71 - 75 +38 (044) 252 - 74 - 83 .

Круглий стіл в рамках міжнародного проекту «Вдосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» за програмою Еразмус+ на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

6 червня 2018 р. співробітники Інституту професійно-технічної освіти НАПН України взяли участь у круглому столі, що проводився в рамках міжнародного проекту «Вдосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» за програмою Еразмус+ на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана  з метою обговорення результатів реалізації проекту, обміну досвідом підготовки викладачів для системи професійної освіти і навчання в університетах України та країн ЄС. До заходу долучилися понад 100 учасників: науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, викладачів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

З вітальним словом до учасників звернувся ректор університету доктор економічних наук професор Д. Г. Лук’яненко. Декан факультету управління персоналом, соціології та психології, доктор економічних наук, доцент С.О. Цимбалюк презентувала проект Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (2016-2018) (ITE-VET), у якому беруть участь виші України, Іспанії, Австрії та Німеччини.

Заступник директора з наукової роботи Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Г.М.  Романова, характеризуючи стан та перспективи практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання, акцентувала увагу на сучасних освітніх викликах, підкреслила значення науково-методичного супроводу навчання педагогів професійної школи, проаналізувала результати досліджень науковців в рамках проекту. Програма заходу передбачала проведення майстер-класів з розвитку підприємливості, креативності та творчих здібностей. Всі учасники отримали сертифікати. 

IMG 20180606 141035

4676873