24 жовтня 2018 року під час X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Співпраця закладів професійної (професійно-технічної) освіти з роботодавцями: інноваційні шляхи розвитку соціального партнерства». Організаторами якої виступили: Департамент професійної освіти МОН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут професійно-технічної освіти НАПН України.

У ході конференції обговорювалися питання: соціальне партнерство у державній політиці України; розвиток державно-приватного партнерства в професійній освіті; співпраця закладів професійної (професійно-технічної) освіти з роботодавцями в регіонах України; впровадження елементів дуальної форми навчання в професійну підготовку майбутніх фахівців.

Директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Валентина Олександрівна Радкевич привітала учасників і розповіла про інноваційні моделі розвитку соціального партнерства в країнах Європейського Союзу.

Директор департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Микола Сигізмундович Кучинський виступів з доповіддю «Сучасна професійна освіта та розвиток публічно-приватного партнерства». Старший майстер Золотівського професійного ліцею Луганської області Руденко Віктор Григорович доповів про досвід співпраці закладу професійної (професійно-технічної) освіти з роботодавцями – представниками вугільних підприємств Луганщини. Заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області Гришаєва Олена Вікторівна представила доповідь «Забезпечення якості надання освітніх послуг у сфері професійної (професійно-технічної) освіти через роботу піклувальних рад, як інструментарію державно-приватного партнерства». Заступник директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопський професійний аграрний ліцей» Ганжа Наталія Олександрівна розповіла про досвід і практику співпраці закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області з роботодавцями.

Усі учасники конференції мали можливість обговорити нагальні проблеми, пов’язані з розвитком соціального партнерства в професійній (професійно-технічній) освіті, доповідачі були нагородженні відповідними дипломами.

20181024 110341 resized

20181024 112918 resized