Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Тисячі освітян із різних регіонів України, а також із 25 регіонів Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США й Франції упродовж 23-25 жовтня 2018 р. у ході Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» репрезентували інноваційні досягнення сучасного освітнього простору, обговорили проблемні питання реформування освітньої галузі та визначили конструктивні способи їх розв’язання. Ювілейний інтелектуально-практичний форум було організовано за підтримки та участі Національної академії педагогічних наук України i Міністерства освіти і науки України у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Виставку було зініційовано задля осучаснення науково-освітнього простору шляхом узагальнення й поширення педагогічного досвіду та інноваційних розробок, визначення ефективних підходів до організації творчого середовища для педагогів, фахівців і науковців із обговорення нагальних проблем та визначення ефективних шляхів успішного формування національної системи освіти міжнародного рівня, демонстрування інтерактивних комплексів та систем, наочно-дидактичних матеріалів, сучасного обладнання для предметних кабінетів, програмного забезпечення, інформування соціальних партнерів.

Під час урочистого відкриття пролунали слова привітань учасникам, організаторам і гостям виставки від Президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя, народного депутата, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Івана Григоровича Кириленка, заступника директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Юрія Завалевського.

Експозиції найбільшого в Україні професійного форуму освітніх, наукових і науково-технічних інновацій містили інноваційні програми і рішення для освіти, експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, кращі здобутки закладів освіти Української держави та зарубіжжя. Однією із інноваційних експозицій стала презентація наукового доробку співробітників Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. Це підтверджено Золотою медаллю виставки, врученої колективу лабораторії технологій професійного навчання (завідувач – Н. В. Кулалаєва) за науково-методичну розробку із тематичної номінації «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення».

Foto Button Clear