Четверта Міжнародна конференція з адаптивних технологій управління навчанням

Науковці Лабораторії електронних навчальних ресурсів Інституту професійно-технічної освіти НАПН України взяли участь у Четвертій міжнародній конференції з адаптивних технологій управління навчанням, що відбулася 24-26 жовтня у стінах Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського. Серед науковців Лабораторії електронних навчальних ресурсів Інституту професійно-технічної освіти НАПН України взяли участь: с.н.с., к. пед. н. Олександр Гуменний з темою доповіді "SMART-комплекси навчальних дисциплін: мета, суть, структура", м.н.с. Лідія Гуменна з темою доповіді "Лінгвістичні проблеми дистанційного навчального курсу для систем ПТО" і м.н.с., член УАДО, а також аспірант Владислав Белан з темою доповіді: " Використання дистанційного навчання у польській та українській вищих освітах: порівняльна характеристика". Крім представників нашого Інституту, до конференції приєдналися представники Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського, Одеського національного морського університету, Одеського національного політехнічного університету, Криворізького державного педагогічного університету, НТУ "Харківський політехнічний університет", НПУ ім. М.П. Драгоманова, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького. Міжнародності конференції додали іноземні учасники зі Словенії, Литви, Казахстану, Болгарії, Ізраїлю. Загалом конференція минула в атмосфері позитиву та планів на подальшу співпрацю між учасниками.