Інститут професійно-технічної освіти НАПН України щиро вітає з прекрасним ювілеєм своїх колег і партнерів – Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України!

Дорогі наші друзі!

Ви пройшли тернистий шлях становлення: формування наукових відділів, створення наукових шкіл із проблем педагогіки і психології професійної освіти, налагодження міжнародних зв’язків – одне слово, натхненно завойовували авторитет у наших співвітчизників і міжнародних партнерів.

Ми вдячні Вам за дружнє плече, наукову підтримку, людське тепло, яке Ви випромінюєте упродовж усього нашого спільного життя у відділенні професійної освіти і освіти дорослих НАПН України під чуйним керівництвом доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена (академіка) НАПН України, академіка-секретаря відділення Неллі Григорівни Ничкало.

Ви разом із країною гідно здолали проблеми тяжких часів становлення державності. Отож, щиро зичимо Вам вистояти і в складний період виборювання нашою країною своєї незалежності. Ми глибоко переконані, що колектив, об’єднаний живими ідеями неперевершеного педагогічного натхненника І.Зязюна, заслуговує на визнання і процвітання.

Вітаємо!