Вітаємо з ювілеєм Людмилу Прокопівну Пуховську!

Щиро вітаємо з ювілеєм Людмилу Прокопівну Пуховську, доктора педагогічних наук, професора, провідного наукового співробітника лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання!

Вельмишановна, дорога нам Людмило Прокопівно!

Вітаємо Вас з ювілейним Днем народження!

Рідна Україна і світ знають Вас як невтомну вчену в галузі компаративістики, автора численних праць з питань професійної освіти як України, так і багатьох зарубіжних країн, зокрема Польщі, Німеччини, Великобританії. Знають і як невтомного адепта української національної ідеї, талановиту людину, вченого-патріота. Надзвичайно важлива і плідна Ваша співпраця із мудрецем української педагогіки І. А. Зязюном підняла Вашу наукову творчість ще на більшу висоту, окрилила її сучасними злетами.

Тож вітаємо Вас з Днем народження, який з Божої Волі припадає на Величні Свята Різдва. І нехай срібні передзвони Нового року примножать наші побажання – міцного здоров’я, мирного неба, нових звершень і Весни у серці, у душі й добрих справах!

З роси та з води! Многая Вам літа!

Прийміть вітання наші щирі,

Хай Ваша доля розквіта,

Хай у здоров’ї, щасті й мирі

Рясні красуються літа!

Хай усмішка в очах іскриться,

Й пісень хвилює водограй,

Нехай зимою літо сниться,

І веселковий небокрай!

Нехай любов незгасно світить,

Хай доля радісно співа!

Для Вас – усі найкращі квіти

І найпрекрасніші слова!

Валентина Радкевич, директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України,

і колектив співробітників

Please publish modules in offcanvas position.