Шановні колеги!
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Сумській області щиро вітає вас із
20-річчям від дня заснування Інституту професійної освіти Національної академії педагогічних наук
України та високо цінує надійне професійне партнерство!
Упродовж 20 років своєї діяльності заклад став потужним центром професійного розвитку
педагогів, осередком інноваційних ідей, педагогічної майстерності та наукового пошуку. Завдяки
вашій наполегливій праці, високому професіоналізму й відданості справі, педагоги України мають
можливість постійно вдосконалювати професійні компетентності, розкривати творчий потенціал і
впроваджувати сучасні освітні практики.
Ваша діяльність є джерелом нових інсайтів, ефективних рішень, що сприяють покращенню якості
освіти. Ви формуєте майбутнє професійної освіти, створюючи умови для професійного зростання
педагогічної спільноти.
Бажаємо колективу Інституту нових наукових звершень, успішної реалізації перспективних
ініціатив, творчого натхнення, професійного визнання, миру, стійкості та подальшого розвитку на
благо української освіти й держави.
Нехай і надалі ваші знання, досвід та відданість справі слугують джерелом інновацій,
професійного зростання та позитивних змін у системі професійної освіти України!
З повагою та побажаннями перемоги
в.о. директора НМЦ ПТО у Сумській області Наталія ЗЛЕНКО